Юг- Контракт почав продаж пасивного мережевого обладнання Molex

В рамках розвитку напрямку проектної дистрибуції Юг-Контракт додав до асортименту обладнання відомого американського виробника Molex (комплексні рішення в області структурованих кабельних систем).

Пасивне мережеве обладнання – це невід’ємна складова всіх IT-проектів. За словами Романа Добровольського, керівника напряму проектної дистрибуції Юг-Контракт, багаторічний досвід Molex у використанні та розробці високоякісних технологій для передачі даних допоможе партнерам Юг-Контракту пропонувати оптимальні рішення своїм замовникам.

«Molex займає одну з лідируючих позицій у світі в галузі передачі даних завдяки тому, що пропонує оптимальні рішення з точки зору якості та ціни. Поява мережевого обладнання Molex в продуктовому асортименті Юг -Контракту веде до більш якісного та комплексного обслуговування наших замовників» , – зазначив Роман Добровольський.

У найближчих планах Юг-Контракт і компанії Molex – розвиток сертифікованої партнерської мережі у всіх регіонах України.

Довідка:

Юг-Контракт – найбільший український дистриб’ютор IT, цифрової, побутової техніки, споживчої електроніки і мобільної телефонії. Юг- Контракт заснований в 1994 році, є членом українських та міжнародних бізнес- асоціацій ACC, EBA, PMA, АПІТУ.

Molex – світовий виробник мідних і оптичних роз’ємів, що входить до складу другої найбільшої компанії США Koch Industries. Підрозділ Molex Premise Networks виробляє пасивне обладнання структурованих кабельних систем для передачі голосу, даних і відео -сигналів. Всі продукти і сервіси задовольняють або перевершують існуючі промислові стандарти , включаючи ISO 11801 , EN50173 і ОВНС / TIA 568A.

Джерело: Прес-реліз Юг-Контракт 17 лютого 2014 року 14:32

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: