ASUS представляє відеокарти R9 290X і R9 290 DirectCU II

Компанія ASUS представляє відеокарти R9 290X DirectCU II і R9 290 DirectCU II, створені на базі графічних процесорів AMD Radeon R9 290X і R9 290 і оснащені високоефективною системою охолодження DirectCU II. Частота ядра у моделі R9 290X складає 1050 МГц, а у моделі R9 290 – 1000 МГц. Обидві укомплектовані 4 гігабайтами пам’яті GDDR5, що дозволяє з комфортом грати на найвищих налаштуваннях роздільної здатності.

image002На обох пристроях реалізована цифрова система живлення ASUS DIGI+. Вони сумісні з утилітою GPU Tweak, призначеною для моніторингу та розгону.

Система охолодження DirectCU II

Нові відеокарти ASUS оснащуються ексклюзивною системою охолодження DirectCU II з технологією «прямого контакту» – 10-міліметрові мідні теплові трубки кулера безпосередньо контактують із поверхнею графічного процесора для підвищення ефективності теплообміну.

Крім того, в DirectCU II використовується великий радіатор і ексклюзивний вентилятор CoolTech, який виконує свою роботу ефективно та з мінімальним рівнем шуму. Поєднуючи в собі риси радіального й осьового вентиляторів, він значно перевершує за своїми характеристиками пристрою традиційних типів. Завдяки ексклюзивній системі охолодження, відеокарти ASUS R9 290X DirectCU II і R9 290 DirectCU II відзначаються нижчою робочою температурою й зменшеним рівнем шуму в порівнянні з референсними моделями. На обох відеокартах розташований перемикач BIOS, який дозволяє вибирати між продуктивним і безшумним режимами роботи.

Потужна система живлення

На відеокартах ASUS R9 290X DirectCU II і R9 290 DirectCU II реалізована восьмифазна цифрова система живлення DIGI+, яка відрізняється високою ефективністю й бездоганною стабільністю.

Високоякісна елементна база є запорукою впевненої роботи цих пристроїв навіть у режимі розгону. 

Зручне налаштування

Ексклюзивна утиліта GPU Tweak, що входить у комплектацію R9 290X DirectCU II і R9 290 DirectCU II, дає можливість налаштування різних параметрів відеокарти, щоб досягти ще більш високій швидкості роботи.

Програмне забезпечення з комплекту постачання також підтримує функцію прямої трансляції зображення в Інтернет у процесі гри. Користувач навіть може додати назву, підписи та різні зображення у віконце трансляції.

До комплекту постачання R9 290X DirectCU II входить спеціальний набір металевих наліпок червоного та золотистого кольорів, за допомогою яких можна індивідуалізувати зовнішній вигляд пристрою.

Технічні характеристики1  
R9290X-DC2OC-4GD5 R9290-DC2OC-4GD5
 • Графічне ядро AMD Radeon R9 290X
 • PCI Express 3.0
 • 4 ГБ пам’яті GDDR5
 • Частота ядра – 1050 МГц
 • Частота пам’яті – 5400 МГц
 • 2 двоканальні виходи DVI-D
 • 1 вихід HDMI
 • 1 вихід DisplayPort

 

 • Графічне ядро AMD Radeon R9 290
 • PCI Express 3.0
 • 4 ГБ пам’яті GDDR5
 • Частота ядра – 1000 МГц
 • Частота пам’яті – 5040 МГц
 • 2 двоканальні виходи DVI-D
 • 1 вихід HDMI
 • 1 вихід DisplayPort

 

1     Технічні характеристики залежать від регіону і можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Реальна продуктивність залежить від програм, конфігурації та інших факторів.
Повні специфікації можна дізнатися на сайті www.asus.ua.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп’ютери та смартфони. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2013 році ASUS завоювала 4 256 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 12 500 співробітників і висококласних розробників по всьому світу, склав в 2012 році 14 мільярдів доларів США.

Джерело: Прес-реліз ASUS  29 січня 2014 року 11:33

Опубліковано в Новини членів АПІТУ. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: