Постанова КМУ Щодо деяких питаннь реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Реалізація II етапу Національного проекту “Відкритий світ” у частині технічного забезпечення шкіл навчальним обладнанням”

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2013 р. № 913
Київ

Деякі питання реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Реалізація II етапу Національного проекту “Відкритий світ” у частині технічного забезпечення шкіл навчальним обладнанням”

Відповідно до статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Схвалити проект соціально-економічного розвитку “Реалізація II етапу Національного проекту “Відкритий світ” у частині технічного забезпечення шкіл навчальним обладнанням” (далі – проект розвитку) з такими основними техніко-економічними показниками:

мультимедійні комплекси, одиниць

-11764

робоче місце вчителя (ноутбук), одиниць

-18280

лабораторний комплекс (фізика, хімія, біологія), одиниць

-22260

мережеве обладнання (точки доступу, комутатори, маршрутизатори), комплектів

-1946

робоче місце учня (планшет) для пільгових категорій учнів, одиниць

-17080

загальна кошторисна вартість, тис. гривень

-608 000

у тому числі за рахунок коштів кредиту, залученого під державні гарантії

-608 000

2. Затвердити Умови надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання зобов’язань Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами за запозиченням, що залучається для реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Реалізація II етапу Національного проекту “Відкритий світ” у частині технічного забезпечення шкіл навчальним обладнанням”, що додаються.

3. Установити, що:

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами як головний розпорядник бюджетних коштів для реалізації проекту розвитку здійснює залучення під державні гарантії коштів шляхом оформлення кредиту в сумі, що не перевищує 608000 тис. гривень (далі -запозичення);

відповідальність за цільове використання запозичення, строки та якість реалізації проекту розвитку покладається на зазначене Агентство;

виконавцем проекту розвитку є державне підприємство “Національний проект “Відкритий світ”.

4. Уповноважити:

Голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами укласти кредитний договір про отримання запозичення і підписати необхідні документи з банком, який надасть запозичення;

Міністра фінансів підписати документи щодо надання державних гарантій за запозиченням.

5. Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами з метою використання запозичення здійснювати перерахування коштів на поточний рахунок виконавця проекту розвитку, відкритий у банку, який надав запозичення.

6. Державній казначейській службі забезпечити:

відкриття спеціального реєстраційного рахунка Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами;

перерахування в одноденний строк коштів згідно з пунктом 5 цієї постанови.

7. Міністерству фінансів передбачати під час складення проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування запозичення.

Прем’єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України
від 18 грудня 2013 р. № 913

УМОВИ
надання у 2013 році державних гарантій для забезпечення виконання зобов’язань Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами за запозиченням, що залучається для реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Реалізація II етапу Національного проекту “Відкритий світ” у частині технічного забезпечення шкіл навчальним обладнанням”

1. Ці Умови регулюють відносини, пов’язані з наданням державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань Держінвестпроектом (далі – позичальник) за запозиченням, залученим за кредитним договором, укладеним з банком-кредитором на суму, що не перевищує 608000 тис. гривень (далі – запозичення), для реалізації проекту соціально-економічного розвитку “Реалізація II етапу Національного проекту “Відкритий світ” у частині технічного забезпечення шкіл навчальним обладнанням”.

2. Державні гарантії надаються Кабінетом Міністрів України для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитним договором, зазначеним у пункті 1 цих Умов.

Запозичення здійснюється за умови, що ефективна відсоткова ставка не перевищує 10 відсотків річних.

Строк користування запозиченням не повинен перевищувати п’яти років.

Видатки для реалізації проекту, зазначеного у пункті 1 цих Умов, за рахунок запозичення здійснюються Держінвестпроектом за бюджетною програмою “Другий етап реалізації національного проекту “Відкритий світ” (за рахунок коштів, залучених під державні гарантії на безповоротній основі)”, яка відкривається Мінфіном за спеціальним фондом державного бюджету із внесенням відповідних змін до розпису державного бюджету.

Витрати, пов’язані з поверненням та обслуговуванням запозичення, здійснюються за рахунок коштів державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3511590 “Обслуговування та погашення зобов’язань за залученими коштами під державні гарантії для здійснення капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів”.

3. Позичальник звільняється від зобов’язання надавати майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань та вносити плату за надання державних гарантій.

4. Для надання державних гарантій позичальник подає Мінфіну проект кредитного договору, зазначеного у пункті 1 цих Умов, з метою його погодження.

5. Мінфін та позичальник до надання державних гарантій укладають договір про погашення заборгованості за виконання зобов’язань за державною гарантією.

Опубліковано в В державі. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: