«Майкрософт Україна» запропонує школярам планшети Surface RT за ціною 2999 грн

Компанія «Майкрософт Україна» спільно з Національним проектом «Відкритий світ» оголосили про запуск спільного пілотного проекту, в рамках якого школярам стануть доступні планшети Surface RT на спеціальних умовах. Пристрої можна замовити на сайті проекту за ціною 2999 гривень (близько 375 долл).

Нагадаємо, що  Surface RT — один з найбільш невдалих проектів Microsoft, який привів до збитків компанії у $900 млн та рекордного паденння акцій. В результаті вендор навіть був вимушений розпродати свої продукти в освітніх закладах по спеціальній ціні. Наприклад, школи Росії зможуть придбати планшет по ціні 7999 рублів (приблизно 2000 грн). А модифікація планшета з клавіатурою Touch Cover обійдеться навчальним закладам у 9990 рублів (близько 2500 грн).

«Ми допомагаємо модернізувати систему середньої освіти України і зробити технології доступнішими для кожного учня. Наша мета – надати кожному із 3,5 мільйонів учнів країни можливість отримати сучасний пристрій та доступ до новітніх сервісів у найближчі роки», – коментує Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Як наголошується в прес-релізі, планшет Microsoft Surface RT стане першим пристроєм за спеціальною ціною, що дозволить учням-учасникам «Відкритого світу» користуватися освітніми ресурсами. Замовлення, доставку та подальше обслуговування планшетів Microsoft Surface RT забезпечить партнер «Майкрософт Україна», компанія «Енглер».

«Доступність якісної освіти кожному школяру країни є основною метою Національного проекту «Відкритий світ». Сьогодні проект вже отримав підтримку учнів та освітян – про це свідчать понад 4 тисячі заявок, якими школи виявили бажання приєднатися до проекту. Та не менш важливою для «Відкритого світу» є підтримка світовими лідерами ІТ-галузі. Представлена сьогодні ініціатива відбувається без залучення державних коштів. Спільними зусиллями «Майкрософт Україна» допоможе зробити освіту цікавішою та зрозумілішою для наших учнів», – коментує подію Руслан Свірський, керівник Національного проекту «Відкритий світ».

В українських школах наразі є в середньому один персональний комп’ютер на 28 учнів, в Європі ця цифра більш оптимістична – 5-7 учнів. Згідно з дослідженням «Майкрософт Україна», 61% вчителів в Україні вважають, що відсутність комп’ютерів у школах є основним бар’єром для впровадження новітніх інформаційних технологій в освіті. А згідно дослідження «Організації з безпеки та співробітництва в Європі», використання ПК не додає значної цінності навчальному процесу, якщо пристрої використовуються тільки у школах, оскільки пристрої мають бути персональними, щоб приносити відчутну користь.

Компанія «Майкрософт Україна» є стратегічним партнером проекту «Відкритий світ» з моменту його заснування, надаючи консультації, тренінги для вчителів та студентів та технологічні ресурси.

«Майкрософт Україна» також допоможе перевести освітній портал Національного проекту «Відкритий світ», бета-версія якого буде представлена до кінця 2013 року, на хмарну платформу Microsoft – Windows Azure, що дозволить розміщувати велику кількість освітніх матеріалів та організувати спільний доступ до них учнів, вчителів та батьків.

Прагнучи забезпечити рівний доступ до освітніх матеріалів для всіх дітей України, проект «Відкритий світ» включає 4 складові:

• забезпечення шкіл сучасним обладнанням – інтерактивними дошками та вчительськими комп’ютерами, бездротовими мережами;
• створення освітнього порталу, що стане майданчиком для доступу до навчальних матріалів, спілкуваня учнів, вчителів та батьків;
• завдяки партнерству з ключовими світовими ІТ-компаніями створення спеціальних умов для купівлі учнівських планшетів.

ДжерелоPCWEEK.ua

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: