Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій пропонує доопрацювати законопроект про електронну комерцію

rada Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій на своєму засіданні 06.11.2013 року розглянув проект Закону про електронну комерцію №2306а, ініціаторами якого є народні депутати Бєлькова О.В., Агафонов Н.В., Риженков О.М., Мочков О. Б. та ін.

Метою законопроекту є законодавче унормування суспільних відносин, що виникають у суб’єктів господарювання щодо вчинення правочинів  у електронній формі із застосуванням інформаційно-телекомунікаційних систем. 

Водночас, Кабінет Міністрів у своєму висновку наголосив на цілій низці системних недоліків, які можуть спричинити виникнення ускладнень під час реалізації норм законопроекту.

В свою чергу, члени Комітету також звернули увагу і на зауваження Експертної Ради при Комітеті, у висновку якої також визначені достатньо  суттєві та важливі зауваження до проекту.

На засіданні Комітету наголошувалося на тому, що проект потребує уточнення сфери його застосування та наповнення відповідними механізмами регулювання відносин. Депутати наголосили на відсутності санкцій та директив щодо торговельної діяльності, а також термінологічної неузгодженості законопроекту.

Члени Комітету зійшлися в думці, що законопроект №2306а потребує доопрацювання, оскільки кількість поправок та негативних висновків можуть стати на заваді його прийняття. Беручи до уваги важливість законодавчого врегулювання питань, пов’язаних із електронною комерцією, необхідно доопрацювати дану законодавчу ініціативу задля її повної підтримки Парламентом.

Враховуючи вище зазначене, беручи до уваги висновки Кабінету Міністрів України, Головного науково-експертного управління та Експертної Ради, члени Комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України направити законопроект на доопрацювання.

Джерело: http://komit.rada.gov.ua

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: