Кількість дозволів буде суттєво зменшено

Сьогодні Верховна Рада України у першому читанні прийняла ініційований Президентом законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру

Документ передбачає скасування значної частини дозволів, зокрема, у сфері поводження з відходами та агрохімікатами, зберігання зерна, використання водних ресурсів, ввезення радіоелектронних засобів загального користування. 

Проектом Закону також передбачено обмежити сферу дії та збільшити строк дії окремих дозволів, установити можливість провадження господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру. Такі зміни стосуються дозволів у ветеринарній сфері, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Також передбачається установити процедуру, за якою дозвільний орган здійснює всі необхідні дії щодо одержання погоджень, висновків та інших документів, необхідних для його видачі, без залучення суб’єкта господарювання.

Таким чином, підприємці будуть звільнені від обов’язку витрачати час на узгодження з чиновниками документів на провадження своєї діяльності.

Проект Закону України розроблено на виконання заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 № 187.

Зазначимо, що Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва під час підготовки проекту Закону була майданчиком для обговорення з бізнесом та органами виконавчої влади пропозицій щодо скорочення документів дозвільного характеру. За результатами обговорення з бізнесом та громадськістю Держпідприємництвом підготовлено та надано пропозиції Мінекономрозвитку України щодо скасування документів дозвільного характеру.

За інформацією з сайту Держпідприємництва

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: