Створено Експертну Раду при ІТ – Комітеті ВРУ

radaЧленами Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій на засіданні 18.09.2013 року була затверджена нова редакція Положення Експертної Ради при Комітеті, а також призначено Голову цього дорадчого органу.

Створення Експертної ради здійснено з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування  громадської  думки  під  час  формування та реалізації державної політики та врахування інтересів учасників галузі при підготовці законопроектів.

З метою доопрацювання та суспільного обговорення проекту Положення про Експертну раду до основних галузевих асоціацій та громадських організацій були надіслані звернення із проханням надати свої пропозиції щодо структури зазначеного органу, його функцій, організації діяльності.

Голова Комітету Валерій Омельченко повідомив, що на основі численних пропозицій, які надішли до Комітету, було здійснено доопрацювання Положення про Експертну раду.

Нове Положення, яке визначає регламент роботи Експертної Ради, права та обов’язки її членів, структуру та функції, було підтримано одностайно усіма членами Комітету та , яке пропонується до розгляду і визначає регламент її роботи, права та обов’язки її членів, структуру та функції.

«Основною новацією доопрацьованого положення є поділ Експертної ради на 10 секцій, та можливість участі усіх бажаючих входити до складу цього дорадчого органу. Саме така фахова структура зможе забезпечити належну ефективність її роботи та дозволить залишити політичні інтереси, галузевий лобізм та популізм поза її межами» – зазначив Валерій Омельченко.

Джерело:

Опубліковано в В державі. Позначки: . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: