Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій затвердив план роботи на третю сесію

radaЧленами Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій на засіданні 18.09.2013 року був затверджений План роботи Комітету на період третьої сесії Верховної Ради України сьомого скликання.

В Комітеті знаходиться на опрацюванні тридцять шість проектів законів та постанов. Проходження 7 законопроектів Комітет супроводжує у Верховній Раді як головний, решту законопроектів депутати мають серйозно проаналізувати та подати конкретні пропозиції та зауваження до інших комітетів.

Під час засідання були визначені питання, які передбачається розглянути на виїзних засіданнях Комітету. На період третьої сесії Комітетом заплановано у порядку контролю за виконанням законів та постанов заслухати ряд питань, а саме:

  • інформацію Міністерства фінансів України та Міністерства доходів і зборів України щодо практичної реалізації положень Податкового кодексу України, внесених Законом України «Про внесення змін до розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» № 5091-VI від 05.07.2012;
  • інформацію Кабінету Міністрів України щодо практичної реалізації положень Закону України «Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції» № 5450-VI від 16.10.2012;
  • інформацію Кабінету Міністрів України щодо виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: “Створення в Україні сприятливих умов для розвитку індустрії програмного забезпечення”;
  • інформацію Кабінету Міністрів України щодо стану виконання  завдань та обсягів фінансування Національної програми інформатизації у 2013 році.

Також заплановано проведення Парламентських слухань з питання законодавчого забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні. Це досить серйозний захід, який потребує великого обсягу організаційної та аналітичної роботи.

У Плані роботи Комітету також зазначені заходи, які планується провести за підтримки та участі  Комітету. Серед них: Другий Міжнародний Форум «Медіа за інформаційне суспільство»; Круглий стіл «Роль публічних бібліотек у розбудові інформаційної інфраструктури України»; Круглий стіл з актуальних проблем захисту суспільної моралі.

Джерело: http://komit.rada.gov.ua

Опубліковано в В державі. Позначки: . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: