В Парламенті обговорять інформаційне суспільство 20 листопада

radaЧлени Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій на своєму засіданні 18.09.2013 року вирішили розпочати активну підготовку до Парламентських слухань на тему «Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні», які планується провести 20 листопада.

Метою парламентських слухань є аналіз стану реалізації державної політики створення сприятливих умов для розвитку повноцінного  інформаційного суспільства та інформаційних технологій як складових цілісної загальнодержавної політики в сфері розвитку та використання інноваційних та високих технологій, розробка та прийняття відповідних рекомендацій Верховної Ради України.

Голова Комітету Валерій Омельченко у своєму зверненні до членів Комітету зазначив, що сьогодні для України розвиток інформатизації, інформаційного суспільства є одним з національних пріоритетів і розглядається як загальнонаціональна задача.

«З метою підвищення рівня координації, систематизації та ефективності процесів в цій сфері Комітетом було ініційовано проведення парламентських слухань. Зважаючи на те, що на підготовку цього заходу, часу дуже мало, а захід має бути добре підготовленим та містити конкретні дієві для країни шляхи і завдання, пропоную вже зараз розпочати роботу» – закликав Валерій Омельченко.

Валерій Омельченко також запропонував підтримати ініціативу Міжнародної громадської організації «Європейська Медіа Платформа» щодо проведення Другого Міжнародного Форуму «Медіа за інформаційне суспільство» та, враховуючи ключову роль Комітету у консолідації української Інтернет-спільноти, провести цю подію в рамках підготовки до Парламентських слухань.

Депутати одноголосно підтримали дану ініціативу та доручили Секретаріату Комітету розробити план заходів та запросити взяти участі у парламентських слуханнях представників центральних органів влади, громадських організацій, установ індустрії програмного забезпечення та інших фахівців галузі.

Джерело: http://komit.rada.gov.ua

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

<span>%d</span> блогерам подобається це: