Податкова реформа допомогла IT-індустрії – Семиноженко

Після реформи оподаткування IT-галузь отримала можливість виконувати масштабні міжнародні проекти «під ключ», а не працювати на підряді у світових грандів програмного забезпечення, як було досі.
На цьому наголосив голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, підбивши перші проміжні підсумки законодавчої реформи оподаткування в IT-індустрії, повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ. 
“Річний обсяг експорту програмної продукції й послуг сягнув після реформи оподаткування близько 1 мільярда доларів і, за прогнозами, зростатиме на 20% щороку. Реформа також сприяла створенню 20 тис. робочих місць”, – зазначив Семиноженко.
В уряді очікують, що за кожен рік ліберального оподаткування кількість робочих місць в IT-індустрії буде збільшуватися на 35-40%, а темпи зростання комп’ютерних компаній сягнуть 40-45% за рік.
Сьогодні у сфері комп’ютерних розробок на ринку присутні близько 2 тис. компаній, де зайнято приблизно 40 тис. фахівців.
Голова Держінформнауки констатував, що необхідно більш агресивно й динамічно просувати інформацію про привабливість українського IТ-ринку в спеціалізованих іноземних медіа, оскільки в Україні створено сприятливі умови для розвитку IТ-галузі, а потенційні інвестори не знають про це.
Нагадаємо, близько року тому для стимуляції ринку високих технологій і більш ефективного залучення коштів в Україні було спрощено оподаткування комп’ютерної галузі. Зокрема, податок на прибуток було знижено до 16%, податок на доходи фізичних осіб – до 10%, а податок на додану вартість і зовсім скасовано.

За інформаціею Укрінформ

Опубліковано в В державі. Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: