Оновлено склад Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

На сьогоднішньому засіданні Уряду було прийнято проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження складу Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України».

Даний документ розроблено Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва спільно з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України з метою створення ефективного механізму спільної, узгодженої роботи підприємців та їх об’єднань з органами виконавчої влади. 
Нові вимоги ведення бізнесу викликали потребу в оновленні складу Ради підприємців при Кабміні шляхом включення до неї керівників провідних галузевих об’єднань та асоціацій підприємців.
Якісно оновлений склад надасть можливість додатково залучити інтелектуальний потенціал профільних галузевих асоціацій та об’єднань підприємців при розробці проектів актів законодавства, спрямованих на дерегуляцію підприємницької діяльності.
Під час формування оновленого складу Ради було використано галузевий принцип, що надає можливість додатково залучити до роботи понад 30 авторитетних представників громадських організацій та об’єднань підприємців.
Прийняття запропонованого розпорядження сприятиме побудові конструктивного діалогу між представниками підприємницьких кіл та органами виконавчої влади, що матиме позитивний вплив на стан підприємницького середовища в країні.

По информации с страниці Госпредпренимательства.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: