Цьогоріч ІТ-бізнес показав приріст у 13%

З початку нинішнього року (станом на 12 серпня) в Україні зареєстровано 7090 суб’єктів господарювання, які декларують основним видом своєї діяльності сферу ІТ-технологій – 424 юридичних та 6666 фізичних осіб-підприємців.

Найчастіше в Україні реєструється ІТ-бізнес, пов’язаний із програмуванням. З таким напрямком роботи в Україні з початку року зареєстровано 282 юридичних та 4828 фізичних осіб-підприємців, на другому місці – консультування з питань інформатизації (97 юридичних та 1531 фізична особа-підприємець).

Далі іде інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем (37 юридичних та 249 фізичних осіб-підприємців) та діяльність із керування комп’ютерним устаткуванням (8 юридичних та 58 фізичних осіб-підприємців).

Варто зазначити, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігається позитивна динаміка реєстрації ІТ-бізнесу з приростом у 13%. Так, станом на 12 серпня 2012 року в Україні було зареєстровано 6274 суб’єкти господарювання, серед яких – 350 юридичних та 5924 фізичних осіб-підприємців.

Джерело: Державна реєстраційна служба України

Опубліковано в В бізнесі. Позначки: , . Leave a Comment »

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: