Microsoft Dynamics CRM у Ваших планшетах та смартфонах!

Тепер клієнти «Е-консалтинг» можуть працювати з Microsoft Dynamics CRM з різних мобільних пристроїв.

У зв’язку зі зростаючою популярністю використання сучасних мобільних пристроїв для  ведення бізнесу компанія «Е-Консалтинг» надасть своїм клієнтам можливість працювати в повноцінній СRM системі, використовуючи свій смартфон або планшет.

Онлайн / офлайн CRM-клієнт для Windows Phone, Android, iPhone / iPad, Android Tablet, Win CE і Windows 7/XP/Vista/8/RT дозволить користувачам у будь-який час отримати доступ до даних CRM системи для оперативного і своєчасного обслуговування клієнтів. Використовуючи Mobile CRM безпосередньо з телефону або планшета, можна з легкістю створити, видалити і відредагувати запис в CRM системі, переглянути контактну інформацію клієнтів із застосуванням пошуку, фільтрації і сортування даних, запланувати зустріч, зробити дзвінок або відправити лист.

Додаток має гнучку систему налаштування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і широкий спектр вже добре знайомих функцій і інструментів як для керівника (використання панелей моніторингу для аналізу та прогнозування), так і для польового персоналу: можливість сканування штрих кодів за допомогою фотокамери мобільного пристрою, gps-навігація та інтерактивні карти як опція роботи з контактною інформацією, gps-трекінг для відстеження переміщення співробітників, електронні підписи та ін. Окремо варто відзначити можливість працювати з CRM в режимі офлайн (з локальною версією) і в повноцінному онлайн режимі з синхронізацією даних при підключенні.

Серед переваг мобільного CRM-клієнта – забезпечення оперативного доступу та обміну інформацією між «польовим» менеджером і офісом, поліпшення взаємодії департаментів компанії, зростання продуктивності співробітників, які працюють поза офісом і підвищення лояльності клієнтів, дистриб’юторів, постачальників завдяки швидкій реакції на інформацію, що надходить.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: