«СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» побудував медійний дата-центр для телекомпанії «1+1 ПРОДАКШН»

АТ «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» повідомляє про завершення створення дата-центру для «1+1 ПРОДАКШН». Новий центр обробки даних (ЦОД) дозволить телекомпанії робити більш насичені та динамічні програми, а глядачам – гарантувати їхній безперервний перегляд.

Компанія «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» виступила генеральним проектувальником і основним підрядником будівництва нового дата-центру «1+1 ПРОДАКШН». Він розмістився в новій офісній будівлі телекомпанії «1+1 ПРОДАКШН», і відмінною рисою ЦОД стало поєднання в єдиному комплексі «традиційного» ІТ-обладнання та спеціалізованого ефірного аудіо- і відеоустаткування.

Ключовою вимогою до об’єкта було забезпечення безперервності ефірного телемовлення, тому що новий дата-центр буде використовуватися для створення й трансляції таких рейтингових програм, що йдуть у прямому ефірі, як «Студія ТСН», «Сніданок з 1+1», «Голос країни».

Спеціалісти «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» запропонували проектне рішення, яке, з однієї сторони, знизить витрати телекомпанії на розміщення й обслуговування апаратури, а з іншої – надасть можливість у майбутньому гнучко нарощувати обчислювальні й технологічні потужності.

Проект було реалізовано в запланований термін – 7 місяців.

«Виробництво якісних і цікавих глядачам програм – наш основний пріоритет, тому що телеканал 1+1 дивиться вся Україна. Створення сучасного медійного дата-центру дозволить телеканалу безперебійно та якісно здійснювати трансляцію цих програм. Ми вдячні «СІТРОНІКС Інформаційні Технології Україна» за реалізацію проекту на належному рівні», – відзначив технічний директор Пилип Петренко.

Технічні деталі проекту

Основою для побудови нового ЦОД компанії «1+1 ПРОДАКШН» стало устаткування компаній APC, Hiref, R&M.

Оскільки безперервна робота ЦОД є критично важливою, безперебійне живлення комплексу реалізоване з резервуванням за схемою 2(N+1) на основі модульних ДБЖ APC.

Також впроваджене енергоефективне безперебійне охолодження на базі прецизійних інверторних кондиціонерів Hiref зі ступенем резервування N+1. Кожний кондиціонер оснащено джерелом безперебійного живлення, що забезпечує високу надійність рішення.

Централізований віддалений моніторинг усіх інженерних систем дозволяє контролювати стан комплексу та оперативно реагувати на будь-які позаштатні ситуації.

СІТРОНІКС Інформаційні Технології — один із провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в галузі інформаційних технологій у Східній Європі й СНД. Діяльність компанії включає управлінський консалтинг, впровадження систем управління підприємством, системну інтеграцію, розробку програмного забезпечення, сервісні послуги й навчання.

14 вересня 2012 р. завершено угоду з об’єднання ІКТ-активів АФК «Система» і «Енвіжн Груп», у результаті якої ТОВ «СІТРОНІКС Інформаційні технології», включно з філією в Україні, увійшло в об’єднану компанію ЗАТ «Енвіжн Груп».

http://www.it.sitronics.com                                                             http://www.nvg.ru/

Джерело:

Прес-реліз Sitronics: 11 квітня 2013 12:53

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: