«Зробимо Україну чистою! — 2013». Пропозиція про партнерство

Пропозиція про партнерство в акції

 «Зробимо Україну чистою!-2013»

Наймасштабніша екологічна ініціатива з прибирання зелених зон та місць громадського відпочинку «Зробимо Україну чистою!»,  відбудеться вже втретє 20 квітня 2013 року.

2012 року вдалося залучити до акції більше 50 000 осіб в 110 населених пунктах України, в тому числі 60 локальних і національних компаній, які долучилися разом зі своїми працівниками в різних регіонах та допомогли ресурсно.

Запрошуємо Вашу компанію приєднатися до акції в якості Локального партнера.

В рамках співпраці Ви можете надати підтримку в наступних напрямках:

1.     Волонтерська підтримка (корпоративне волонтерство).

Долучитися разом із співробітниками Вашої компанії та членами їх сімей (та, за бажанням, клієнтами та друзями) до прибирання обраної території 20 квітня 2013 року.

2.     Інформаційна підтримка.

Допомогти з анонсуванням акції «Зробимо Україну чистою!-2013» до початку її проведення через Ваші інформаційні ресурси (реклама на інфостендах, афішах у приміщеннях, відео на плазмах, прокрутка радіо роликів, роздача наліпок та іншої друкованої продукції).

3.     Ресурсна підтримка.

Ви можете виділити кошти в якості беззворотньої благодійної допомоги на проведення акції та/або надати ресурси відповідно до потреб акції на відповідну суму.

Найбільш пріоритетними наразі є:

 • Друк поліграфічної та рекламно-сувенірної продукції;
 • Пакети, печатки, дезінфектори (вологі серветки, спреї, тощо);
 • Паливо, транспортування продукції (до, під час та після акції), фото- та відео-зйомка;
 • Забезпечення роботи команди організаторів акції (зв’язок, приміщення для зборів та складування продукції тощо). Детальний перелік потреб надається за запитом.
 • Подарунки, які будуть розіграні серед координаторів з 200 населених пунктів України та організаторів акції (це може бути продукція Вашої компанії або корисна рекламно-сувенірна продукція з вашим логотипом).

Вартість участі в якості Локального партнера визначається можливостями Вашої компанії (організації) та кількістю населених пунктів, де Ви плануєте брати участь.

Бажаний бюджет – від 3 до 50 тис. грн (без ПДВ).

Деталі партнерства Ви можете обговорити з Романом Британчуком, координатором по роботі з партнерами акції «Зробимо Україну чистою!-2013» 063 400 68 77, roman.brytanchuk@gmail.com.

Реалізація партнерства набирає сили лише після узгодження з обласним координатором та національною командою по роботі з партнерами!

В рамках Локального партнерства ми можемо Вам запропонувати наступне:

 Маркетингові активності

 • Надати статус Локального партнера та розмістити логотип компанії (бренду) з гіперпосиланням в розділі Партнери, категорії Локальні партнери (відповідного населеного пункту або пунктів) на офіційному сайті «Зробимо Україну чистою!» та сторінках акції в соціальних медіа Facebook, Vkontakte. (Очікувана кількість відвідувачів під час інформаційної кампанії – більше 100 000)
 • Розмістити фотозвіт з представниками Вашої компанії по підсумках проведення акції у відповідних розділах сайту та в соціальних спільнотах (в 2013 році основним майданчиком планується виступити Facebook, де в перспективі планується створення найбільшої української еко-спільноти. Дублюючі соцмережі – Вконтакті та Twitter).
 • Згадати Партнера під час прес-конференції (у разі проведення її в населеному пункті Локального Партнера).
 • Надати можливість участі в акції співробітників в корпоративному одязі Вашої компанії (кепках, футболках та ін.).
 • Нагородити офіційним дипломом Локального партнера акції (у відповідних містах).
 • Згадати про партнерство та розміщення логотипу компанії в фінальній презентації на обмінному ресурсі SlideShare.
 • Надати можливість використовувати найбільшу всеукраїнську толоку («суботник») для позиціонування соціальної відповідальності компанії та підвищення командного духу.

Зокрема, Ви можете інтегрувати Вашу компанію в якості Локального партнера в запрошення на акцію у розсилках співробітникам та клієнтам, новинах у внутрішніх дайджестах, на сайті тощо.

HR-активності

 • Консультувати з проведення інтерактивних семінарів-презентація для співробітників Локального партнера (можуть проводити внутрішні тренери або HR-менеджери).
 • Надати матеріали щодо можливих оригінальних форматів участі в акції співробітників, їх сімей, друзів, клієнтів тощо, в т.ч. IQ-конкурс з еко-тематики.
 • Фактично акція планується як Мультифестиваль Чистоти, який в різних місцях може відбуватися по-різному, в залежності від ініціативи самих учасників (волонтерів).
 • Закріплення Партнера за локальним координатором, який забезпечить (за необхідності) перчатками, пакетами та іншими ресурсами та буде зустрічати в день акції в домовленому місці. Якщо компанія планує вийти в місці, якого немає на карті сайту, вона має про це повідомити координатора свого населеного пункту або національного координатора по роботі з волонтерами (контакти на сайті www.letsdoit.org.ua)

Організатори залишають за собою право внесення змін в маркетингову програму акції.

Оскільки акція є неполітичною та нерелігійною, участь представників відповідних структур можлива лише як окремих громадян без використання символіки.

В Україні наразі практично не існує подібних проектів, які можуть об’єднати  настільки велику кількість компаній по всій Україні у дії. Тому для нас важлива ваша участь!

Сподіваємося, що разом ми зможемо внести свій вклад в становлення та розвиток еко-свідомості українців і що дана ініціатива стане початком нашої плідної співпраці.

ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ! 😉

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: