Андрій Безгубенко прийнятий до складу всесвітньої команди експертів з технологій корпорації Microsoft (V-TSP)

11 березня 2013-го року, президент компанії «Е-Консалтинг» і генеральний конструктор XRM ®, Андрій Безгубенко, набув статусу уповноваженого експерта технологій Microsoft, приєднавшись до програми V-TSP (Virtual Technical Solution Professional). Дана програма – це міжнародне співтовариство, яке об’єднує висококваліфікованих фахівців, представників компаній-партнерів Microsoft з усього світу, для спільного надання професійної допомоги клієнтам, спрямованої на поглиблення знань про нові технології та рішення корпорації. Головна роль експертів – донести до споживачів цінність розробок і продуктів Microsoft і забезпечити необхідну технічну або передпродажну підтримку корпоративним клієнтам. Члени команди прирівнюються до позаштатних співробітників, мають е-мейл @microsoft.com, візитку експерта компанії Microsoft і допуск на всі внутрішні і зовнішні інформаційні ресурси та заходи корпорації.

Андрій Безгубенко був запрошений в команду фахівців з технологій Microsoft завдяки своєму багаторічному досвіду в розробці рішень на платформі Microsoft Dynamics CRM. Під його керівництвом ДП «Е-Консалтинг» вже більше 12 років надає послуги в сфері ІТ та бізнес-консалтингу. Компанія має статус Золотого партнера Microsoft, а також статус авторизованого партнера HP з продажу персональних систем, серверів, систем зберігання даних і мережевого устаткування – HP Preferred Partner. Крім того «Е-консалтинг» є переможцем національних і міжнародних конкурсів Microsoft: «Краще рішення CRM 2012» в Україні, «Краще рішення CRM 2009» в Європі.

Побудовані фахівцями «Е-Консалтинг» Контакт Центри та CRM (XRM ®) системи неодноразово доводили свою ефективність як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні. Клієнтами компанії є Ощадний Банк України, Донбас Арена, АІС, НСК Олімпійський, Беніш, Sibis, Нічний Експрес, Делівері, Укргазбанк, ДТЕК, Київенерго, Американська торгівельна палата та ін.

Сам Андрій Безгубенко прокоментував дану подію таким чином: «Для мене велика честь отримати таку високу оцінку результатів моєї роботи, знань і навичок від Microsoft. Це нагорода, яка підтверджує, що я йду в правильному напрямку. Все, що я робив у минулому, всі мої досягнення, частково переслідували і цю мету. Я вдячний команді Microsoft і впевнений, що тепер, разом нам буде ще легше здобувати нові перемоги ».

Джерело:

Прес-реліз 29.03.2013 12:20

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: