Приглашение на выставку беспроводной связи и интернета CTIA Wireless в США

American Embassy
Foreign Commercial Service
4 Hlybochytska St.
Kiev, Ukraine 04050
Tel #: (380-44) 490-4054
490-4018
Fax #: (380-44) 490-4046

ДЕПАРТАМЕНТ ТОРГІВЛІ США
КОМЕРЦІЙНА СЛУЖБА

МІСІЯ ПРОГРАМИ ”ЗАКОРДОННИЙ ПОКУПЕЦЬ”
22 – 24 БЕРЕЗНЯ 2011 РОКУ, ОРЛАНДО, США
ВИСТАВКА “CTIA WIRELESS 2011
www.ctiawireless.com

Торговий Відділ Посольства США у Києві має честь запросити Вас до участі у Бізнесовій Делегації, що за програмою “Закордонний Покупець” відвідає одну з провідних виставок США з техніки для бездротового зв”язку, інтернету, мобільної передачі даних. Виставка “CTIA WIRELESS 2011” відбудеться 22 – 24 березня 2011 року, в місті Орландо, США. CTIA представляє найбільш швидко зростаючий, найбільш динамічний сегмент телекомунікаційної галузі: безпровідний зв’язок, широкосмуговий зв’язок, Інтернет, комп’ютерні і мобільні дані. На CTIA 2011 будуть представлені більше 1000 компаній (див. www.ctiawireless.com).

Комерцiйний Відділ збирає організаційний збір в розмірі 200 доларів, який сплачується до поїздки банківською карткою через електронну систему Департаменту Торгівлі США. В цей збір входить реєстрація делегатів на виставці, попереднє призначення зустрічей із потенційними партнерами, запрошення на прийом для міжнародних відвідувачів. При наявності групи в 15 осіб представник Комерційного відділу супроводжує групу і допомагає з перекладом на виставці.

Члени Делегації самі фінансують свою поїздку. Оплата за переліт і готель здійснюється в Україні після одержання візи. Більш детальну інформацію по призначенню співбесіди та по візах див. http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/nonimmigrant-visas.html

Для включення представників Вашої компанії до складу Делегації ми просимо надіслати нам факс, лист або e-mail з контактами та інформацією про Вашу компанію, прізвищами делегатів та їх посадами. Факси або листи адресуйте, будь ласка, до уваги Олени Стефанської на електронну адресу: olena.stephanska@trade.gov або факсом на бланку цієї листівки. Факси і листи прийматимуться до 10 – го лютого 2011 року залежно від наявності вільних місць у складі делегації. Бажаємо Вам всього найкращого і надіємось на майбутню співпрацю.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: